Ailemize Katılın

SEO

SEO search engine optimization olarak bilinen ve web sitelerini yukarıya çıkarmamıza yardımcı olan bir hizmettir. SEO hizmeti ile web siteleriniz Google, Yandex ve Yahoo gibi bir çok arama motorunda ilk sayfalara çıkabilir. İlk sayfada olmak sizlere ziyaretçi, müşteri, izlenim ve itibar kazandırır. Google Ads kullanarak yukarıya çıkmaya çalışanların bir numaralı alması gereken hizmet SEO hizmeti dir. SEO hizmeti ile Google Ads reklamlarına para vermekten kurtulabilirsiniz.

Başlangıç

Bize Ulaşın

Başlangıç paketi SEO hizmetidir. Düşük aranma hacmine sahip anahtar kelimeler için kullanılır.

Profesyonel

Bize Ulaşın

Profesyonel SEO hizmeti orta aranma hacmine sahip anahtar kelimeler için kullanılır.

Takım İşi

Bize Ulaşın

Takım İşi SEO hizmeti Yüksek aranma hacmine sahip anahtar kelimeler için kullanılır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum lobortis est, ullamcorper efficitur lectus rutrum a. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Çeşitli Ödeme Yöntemleri

Çeşitli ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Para İade Garantisi

Verdiğimiz hizmetler performans garantili hizmetlerdir. Verilen SEO hizmetlerinde web sitenizin sıralamasının düşmesi halinde tarafınıza para iadesi yapılır.

SSL Güvenlik

Sistememizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Merhabalar. Ben Samet Halezeroğlu. Time Medya Yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Öncelikle sizler için alt tarafta sıkça sorulan soruları ve cevaplarını listeledim. Bunları kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum. Bu sorular kapsamında sizlere yardımcı olmak için bize ulaşın kısmından aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak için ekibimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla...
Samet Halezeroğlu
Samet
Kurucu
Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz Mu Var?

Sorunuz mu var? Önce Sıkça sorulan sorular bölümünü okuyabilir ve yeterli gelmemesi durumunda bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

SEO Search engine optimization olarak geçen ve web sitelerinizin Google’ın belirlediği kriterler üzerine geliştirilmesiyle sıralamanızı yükselten bir hizmettir. Bu hizmet doğru verildiği taktirde web siteniz için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bu sonuçlardan bazıları; web sitenizin arama motorlarında yukarıya çıkması, sitenizin ziyaretçi sayısının artması, sitenizin Google kriterlerine uygun hale gelmesi ve Google gözünde ki puanınızın artması, Google Ads gibi benzini doldur gidebildiğin kadar git yapılarından kurtulmanız gibi sonuçları doğurabilir.

Öncelikle SEO anında sonuç vermez. Ancak Time Medya olarak geliştirdiğimiz sistemsel çalışma şekli sayesinde sizlerin web sitelerine en kısa sürede sonuç verecek şekilde çalışmalar uyguluyoruz. Burada bakılması gereken etken ana sayfaya çıkarmak istediğiniz anahtar kelimenizin aranma hacmidir. Örneğin aranma hacmi yüksek olan anahtar kelimelerde yukarıya çıkış daha zor olacaktır. Unutulmamalıdır ki SEO danışmanlığı veren bir kişi veya firmalar sizlere asla garanti vermezler. Ancak burada Time Medya diğer danışmanlıkların aksine sizlere yükselme konusunda garanti vermektedir. Örneğin bir anahtar kelimede 30. sırada iseniz Time Medya ailesi ile çalıştığınız takdirde sizlere 30. sıradan yukarıda olma garantisi verilir ve çalışmalarımız bu şekilde yapılır.

Sizlere sunduğumuz 3 ayrı paket için de işleyiş ayrıdır. Başlangıç SEO danışmanlığında müşterilerimizin bizlere sunduğu maksimum 5 adet anahtar kelime ile çalışma yapılır.

Profesyonel SEO danışmanlığı paketimizde işleyiş farklıdır. Orta hacimli anahtar kelimelerde yükseliş gerçekleştirmek üzere çalışmalar yapılır. Sizlere özel SEO danışmanınız bulunmaktadır. Bu Danışman aracılığı ile 7 Gün 24 Saat bilgi alınabilir ve süreç hakkında raporlamalar çıkartılır. 

Takım İşi SEO danışmanlığında Sizlere bir ekip tahsis edilir. Bu ekip sizlerin hem SEO, hem sosyal medya hem de web sitenizin düzenlemelerini yapar. Bu Düzenlemeler çerçevesinde SEO açısından her şeyin tam olduğu kontrol edilir. Günlük olarak sizlere çalışma raporları iletilir.

Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aklınızda kalan sorular ve merak ettikleriniz için ekibimizle 7 Gün 24 Saat görüşme sağlaya bilirsiniz. Bizlerin bu yöndeki tercihi tabii ki de yüz yüze görüşmek veya online olarak görüşmektedir. Bu sayede ekibimiz ile sizler arasında herhangi bir anlaşmazlık meydana gelmez. Sorularınız tümüyle yanıtlanır.

Time medya ekibi Samet Halezeroğlu önderliğinde kurulmuş bir ekiptir. Ekibimizde işinin uzmanı bir çok kişi barındırmaktayız. Bilgisayar mühendisi, SEO uzmanı, Grafik uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Digital Marketing uzmanı gibi bir çok kategoride kendini kanıtlamış bir ekip olduğumuzu söylemek gerekir. 

Öncelikle Time Medya olarak diğer danışmanlıklardan farkımız bir aile yapısında olmamız. Time Medya’ da işler günlük olarak raporlanır ve aklınızdaki hiçbir soruya maal verilmez. Ekibimizden sizlere atıyacağımız danışman ile istediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi almanız sağlanır. Bu sayede tüm yapılan işlemlerden haberdar olursunuz. Ekibimizde bir çok alandan bir çok profesyonel kişinin bulunması sayesinde sadece SEO alanında değil diğer teknik konularda da sizlere destek verilir. Bir aile yapısı oluşturduğumuz bu ortam da bizlerin de hedefi tabii ki hem müşterilerimizi mutlu etmek hem de kendi başarımızı tekrar tekrar kanıtlamaktır. 

0 (850) 309 73 50